NOGOMET 3. HNL HAŠK i Vrbovec podijelili bodove

HAŠK – VRBOVEC 1:1 (1:1)
24. ožujka 2018., 20. kolo,
Pešćenica, Zagreb

SUCI: Daniel Starčević, Ivan Jakičić, Nenad Marušić, četvrti sudac: Sandro Veggian

HAŠK: Šonjić, Mraković, Bradić, Valaško, Krajačić, Brlečić, Miloš (od 45. Vinković) Kos, Blažević (od 74 Pierobon) Novokmet, Ristovski, Lončarić, Marković, Karoglan, Bilandžić, Maršić,

TRENER: Ilija Lončarević

VRBOVEC: Jendriš, N. Jendriš, Pluščec, Busija (od 67. Dimović) Ćosić, Colarić (od 90. Babić) D. Colarić, Bojčić (od 72. Kokot) Krizmanić, Gegić, Slišković, Petak, Benko, Žgalin, Hren

TRENER: Denis Madžar

STRIJELCI: 1:0 Brlečić (12), 1:1 Ćosić (24)

U proljetni dio sezone nogometaši Vrbovca startali su pobjedom protiv Segeste u Sisku i neriješenim ishodom na domaćem travnjaku protiv Dugog Sela.
U današnjem ogledu protiv HAŠK-a golovi su pali u prvom poluvremenu.

Domaći su poveli zgoditkom Brlečića u 12. minuti, a na konačnih 1:1 poravnao je Ćosić u 24. minuti.U drugom poluvremenu Vrbovčani nisu iskoristili terensku inicijativu i s ovim bodom imaju 31 bod, a HAŠK ima 18.

Odigrani su i sljedeći susreti 20. kola: Vrapče – Vinogradar 0:0, Dugo Selo -Kurilovec 0:1, Segesta-Maksimir 1:1, Zagreb-Opatija 0:0, Jadran Poreč-Rudar 3:0, Pazinka-Špansko 2:1. Zagorec- Krk 1:1, a u nedjelju će igrati Trnje i Dubrava Tim Kabel.prigorski.hr